השירותים שלנו

 

דקל הצמחת עסקים מציעה סל שירותים מודולריים בהתאם לסוג העסק, גודלו והתקציב העומד לרשותו כדי לתת מענה רוחבי ממוקד, שירותי תמיכה שוטפים וסדנאות להטמעת השינוי.

חבילת אבחון ראשונית לניתוח עסק

לעסקים המבקשים לקבל תמונת מצב ראשונית על תהליכי העבודה שלהם, נקודות בהם ניתן לשפר את תהליכי העבודה, נקודות לייעול, לחיסכון בהוצאות ולהגדלת הכנסות.

סדנאות התייעלות ממוקדות
כניסה לעולם המכרזים

ליווי צמוד לכניסה לעולם המכרזים לארגונים הנדרשים לענות על מכרזים ממשלתיים, כולל מכרזים הכתובים לפי נוהל מפת"ח ולארגונים הרוצים להתפתח ולצמוח בעזרת עולם המכרזים.

ליווי מקצועי, סדנאות וייעוץ נקודתי.

לעסקים שהחלו בתהליך יישום תוכנית עבודה לשינוי והתייעלות ארגונים ומעוניינים בקיום סדנאות התייעלות ממוקדות לעובדים, במטרה להטמיע את השינוי בצורה חלקה.

ליווי עסקי

לעסקים שקיבלו כבר מסמך ניתוח ראשוני הכולל המלצות ותוכנית עבודה ליישום ומעוניינים בשירות ליווי ליישום, הטמעה ושינוי התהליכים הקיימים כיום. שירות הליווי יכלול את הפיכת תוכנית העבודה במסמך הניתוח הראשוני לתוכנית יישומית step by step הכוללת תבניות פשוטות וישימות למימוש ההחלטות ולשינוי ההרגלים ותהליכי העבודה בארגון.

ייעוץ נקודתי

לעסקים המוצאים את עצמם בנקודה של פריצת דרך עסקית, צורך במענה על מכרז, בעיה נקודתית או נקודת משבר ומבקשים להתייעץ ולהיעזר בידע המקצועי לטובת שיפור תהליך עבודה ספציפי או קבלת החלטה.

 

אימון עסקי

למנהלים בדרגות הניהול השונות בעסק השואפים להשיג תוצאות עסקיות טובות יותר בתהליך אימוני שיפתח בפניהם את האפשרות לשיפור ההרגלים והתקשורת שלהם עם עצמם ועם הסובבים אותם.

גיבוש נהלי עבודה

לעסקים המעוניינים לתאר באופן תמציתי ואפקטיבי את תהליכי העבודה בארגון, ליצור מתודולוגיה אחידה לשיטות העבודה שלהם, במקביל לשיפורם וייעולם. 

ניהול פרוייקט מעבר משרדים

לעסקים המתכננים לעבור משרד, ומעוניינים לבצע את המעבר תוך שמירה על המשכיות עסקית מלאה מול לקוחות הארגון

ניהול תפעולי במיקור חוץ

לעסקים בכל גודל המבקשים לקבל שירותי ניהול תפעולי באופן קבוע לאורך זמן בהיקף משרה קבוע