במיוחד לארגון שלך

 

האם העיסוק בפתרון בעיות ו"כיבוי שריפות" מעסיק את זמנך על חשבון חשיבה אסטרטגית, תכנון ארוך טווח וניהול מערכתי? במידה וענית "כן", הגעת למקום הנכון.

כהנהלה בכירה, בארגון בכל גודל, אתם זקוקים לעיתים קרובות לאוזן קשבת, עין אובייקטיבית ודעה מקצועית לגבי התהליכים העסקיים בארגון והאופנים הטובים ביותר לייעולם ולתיעודם.

עליכם לוודא כי לכל גורם בארגון תפקיד מוגדר, מתוחם וידוע ("חתיכות המרכיבות פאזל שלם") וכי אין יותר מגורם אחד האחראי על ביצוע פעולה אחת ("כפל אחריות").

אין זה משנה אם מדובר בארגון ענק ובו מאות עובדים, ארגון בגודל בינוני ובו עשרות עובדים או אף עסק קטן ובו כל הפעילויות נעשות על-ידך.

מחקרים מראים כי עסקים שהשכילו לתכנן תכניות עסקיות ומקפידים לעדכן אותן לאורך זמן ובהתאם למציאות המשתנה – הם אלו שמצליחים לעמוד ביעדים.

לא חסר מי שימכור לך שטחי פרסום, מחשבים, תוכנות מדף, עובדים ועוד. אך קשה יותר למצוא אשת מקצוע שתעזור לך לעצור לרגע ולחשוב האם זה כדאי? איך מבצעים אינטגרציה בין כל שכבות העסק? כיצד מתרגמים הוצאות לרווחיות משופרת ולתועלת עסקית?

אנחנו כאן בכדי לסייע לך בשיפור וייעול תהליכי העבודה של החברה שלך, במטרה לאפשר לך לעסוק בדברים החשובים באמת - צמיחה, אסטרטגיה וניהול מערכתי. ביחד, נסלול את דרכו של הארגון להצלחה עקבית ולרווחיות לאורך זמן.

ליווי עסקי

לארגונים שקיבלו מסמך ניתוח ראשוני הכולל המלצות ותוכנית עבודה ליישום, ומעוניינים בשירות ליווי להטמעה, יישום ושינוי התהליכים הקיימים כיום. הליווי יכלול את הפיכת תכנית העבודה ליישום step by step  הכולל תבניות פשוטות וישימות למימוש ההחלטות ולשינוי ההרגלים ותהליכי העבודה בארגון.

כניסה לעולם המכרזים

ליווי צמוד לכניסה לעולם המכרזים לארגונים הנדרשים לענות על מכרזים ממשלתיים, כולל מכרזים הכתובים לפי נוהל מפת"ח ולארגונים הרוצים להתפתח ולצמוח בעזרת עולם המכרזים.

ליווי מקצועי, סדנאות וייעוץ נקודתי.

סדנאות התייעלות ממוקדות

לארגונים שהחלו בתהליך יישום תכנית עבודה לשינוי והתייעלות ומעוניינים בקיום סדנאות התייעלות ממוקדות לעובדים, במטרה להטמיע את השינוי בצורה חלקה.

גיבוש נהלי עבודה

לארגונים המעוניינים לתאר באופן תמציתי ואפקטיבי את תהליכי העבודה וליצור מתודולוגיה אחידה לשיטות העבודה, במקביל לשיפורן וייעולן.

חבילת אבחון ראשונית לניתוח עסק

לארגונים המבקשים לקבל תמונת מצב ראשונית בנוגע לתהליכי העבודה הפנימיים, לנקודות בהם ניתן להשתפר ולהתייעל, לחיסכון בהוצאות ולהגדלת הכנסות.

ייעוץ נקודתי

לארגונים המוצאים את עצמם על סף פריצת דרך עסקית, שמתמודדים על מכרז, ושנתקלים בבעיה נקודתית או בנקודת משבר ומבקשים להיעזר בידע מקצועי לטובת שיפור תהליך עבודה ספציפי או קבלת החלטה.

 

אימון עסקי

למנהלים בדרגות הניהול השונות בעסק השואפים להשיג תוצאות עסקיות טובות יותר בתהליך אימוני שיפתח בפניהם את האפשרות לשיפור ההרגלים והתקשורת שלהם עם עצמם ועם הסובבים אותם.

ניהול פרוייקט מעבר משרדים

לארגונים שמתכננים לעבור משרד ומעוניינים לבצע את המעבר באופן חכם וחלק, תוך שמירה על המשכיות עסקית מול הלקוחות.